PALO-LowRes-Piia1-001-MarkkuHonkalaPhotography-20161215.jpg

 

Piia Innanen

Palvelumuotoilija

Piia on Palon toimitusjohtaja ja palvelumuotoilun sanansaattajamme.

piia@palvelumuotoilupalo.fi
puh. 040 541 0274

 

Sari Komulainen

Palvelumuotoilija

Sari on Palon osakas ja idearikas käyttäjätutkijamme.

sari@palvelumuotoilupalo.fi
puh. 050 480 1638

 

Satu Huczkowski

Palvelumuotoilija 

Satu on Palon osakas ja empaattinen insinöörimme. 

satu@palvelumuotoilupalo.fi
puh. 040 802 1068

Suvi-002-PaloKuvat3-MHON2094-MarkkuHonkalaPhotography-20171005.jpg

 

Suvi Alatalo

Palvelumuotoilija

Suvi on nörtähtävä palvelumuotoilijamme.

puh. 050 487 1581

Juulia-002-PaloKuvat3-MHON2116-Edit-MarkkuHonkalaPhotography-20171005.jpg

 

Juulia Ruhala

Harjoittelija

Juulia opiskelee teollista muotoilua Lapin yliopistossa. Palolla Juulia palvelumuotoilee ja työstää graduaan.  

juulia@palvelumuotoilupalo.fi

Asta-002-PaloKuvat3-MHON2040-MarkkuHonkalaPhotography-20171005.jpg

 

Asta Konttinen

Palvelumuotoilija

Asta on luova ajattelijamme ja innokas työpajojen vetäjä.

asta@palvelumuotoilupalo.fi

Pia-1-WebRes-MarkkuHonkalaPhotography-DSCF4824-20170223.jpg

 

Pia Polso

Harjoittelija

Pia opiskelee digitaalista markkinointia ja tekee opintoihin liittyvää harjoittelua Palolla.

pia.polso@palvelumuotoilupalo.fi

 
 

Paloon töihin?

Oletko palvelumuotoilun tai käyttökokemussuunnittelun osaaja? Tule meille töihin. Meillä on jatkuva haku palvelumuotoilijoille, käyttökokemussuunnittelijoille (UX/UI design) sekä lokalisoinnin ja graafisen suunnittelun asiointuntijoille. Etsimme myös palvelumuotoilun nousevia kykyjä harjoittelijaksi. Jos kiinnostuit, lähetä avoin hakemus ja ansioluettelosi sähköpostilla osoitteeseen info@palvelumuotoilupalo.fi.