PaloPiiaInnanen.jpg

 

Piia Innanen

Palvelumuotoilija

Piia on Palon toimitusjohtaja ja palvelumuotoilun sanansaattajamme.

piia@palvelumuotoilupalo.fi
puh. 040 541 0274

PaloSariKomulainen.jpg

 

Sari Komulainen

Palvelumuotoilija

Sari on Palon osakas ja idearikas käyttäjätutkijamme.

sari@palvelumuotoilupalo.fi
puh. 050 480 1638

PaloSatuHuczkowski.jpg

 

Satu Huczkowski

Palvelumuotoilija 

Satu on Palon osakas ja empaattinen insinöörimme. 

satu@palvelumuotoilupalo.fi
puh. 040 802 1068

PaloSuviAlatalo.jpg

 

Suvi Alatalo

Palvelumuotoilija

Suvi on nörtähtävä palvelumuotoilijamme.

puh. 050 487 1581

PaloJuuliaRuhala.jpg

 

Juulia Ruhala

Palvelumuotoilija

Juulia opiskelee teollista muotoilua Lapin yliopistossa. Palolla Juulia palvelumuotoilee ja työstää graduaan.  

juulia@palvelumuotoilupalo.fi

puh. 0400 373 521

PaloPiaPolso.jpg

 

Pia Polso

Digimarkkinoinnin asiantuntija

Pia suunnittelee Palolle digitaalisen markkinoinnin toimenpiteitä.

pia.polso@palvelumuotoilupalo.fi

 
PaloKristiinaNurmenniemi.jpg

 

Kristiina Nurmenniemi

Palvelumuotoilija

Kristiina on kaupunkimuotoilun asiantuntijamme.

kristiina@palvelumuotoilupalo.fi

puh. 0400 98 6365

 

Paloon töihin?

Oletko palvelumuotoilun tai käyttökokemussuunnittelun osaaja? Tule meille töihin. Meillä on jatkuva haku palvelumuotoilijoille ja käyttökokemussuunnittelijoille (UX/UI design). Etsimme myös palvelumuotoilun nousevia kykyjä harjoittelijaksi. Jos kiinnostuit, lähetä avoin hakemus ja ansioluettelosi sähköpostilla osoitteeseen info@palvelumuotoilupalo.fi.